המלצות

"קיבלתי בתהליך העבודה עם רעות הבנה טובה יותר של כיצד אנשים אחרים תופסים אותי ואת ההתנהגויות שלי..." (ע', תל אביב).

 

"הגעתי עם תחושה על עמימות וחוסר בהירות לגבי המהלכים המקצועיים שלי, באותו הזמן ובמיוחד הרגשת מצוקה ובלבול לגבי העתיד. השאלות: מה כדאי לי לעשות כדי להתפרנס; האם להסב מקצוע או שאצליח להשאר בתחום בו עבדתי ולהנות מכך? מאיזו עבודה אוכל להנות? הרגשתי שמיציתי תחומים בהם עסקתי ואין לי כוון אליו אוכל לפנות (משלל כוונים לכאורה שמעניינים אותי, עליהם חשבתי כאפשרות להסבה מקצועית)..."

 

"בתהליך קיבלתי הן פרופיל תעסוקתי ש"הרגיש לי נכון", הכוונה לנקודות שלא כדאי לוותר עליהן בשום מקום עבודה; בבחינת נקודות חיוניות לסיפוק והנאה מהעבודה. והן קיבלתי action items שגרמו לי להתקדם ולהתנסות..."

 

"רעות נעימה מאוד ויחד עם זאת מקצועית ו'לא מוותרת' בבחינת לא נגררת לשבילים צדדיים ונסיונות לסטות מנושא הפגישה..."

 

"תמיד אמרתי שאני לא יודעת לקבל החלטות. רעות הראתה לי שבתחומים מקצועיים שלי; אני יודעת בהחלט..."

 

"רעות מקצועית לעילא וידעה לבנות לי פרופיל מקצועי לאור קורות החיים (הכתובים ובע"פ), ולבנות איתי יעדים ריאליים. הרגשתי גם שאם כוונים אלו 'לא יעבדו' עבורי היא תוביל אותי הלאה בבטחה..."

 

"הרגשתי בטחון לנסות דברים מקצועית שכן הרגשתי ש'אני לא לבד'...."

 

"ברור היה לגמרי שהשיחות והמיילים דיסקרטיים והליווי אישי לחלוטין..."

 

"בלי להגזים אפשר לומר שהתחלתי קריירה מרתקת וזאת בתחום המקצועי שלי (לא היה צורך בהסבה). התקבלתי לפרוייקט מרתק ובעקבות התהליך אני ממצה שם את יכולותי באופן שלא יכולתי לעשות לפני הפגישות עם רעות; היא הביאה אותי לבהירות של ה- must למקום עבודה עבורי ומאפיינים של העבודה עצמה ובעקבות כך בחרתי לאן לפנות וכיצד לבדוק את מאפייני הג'וב החדש (לדוגמא- אפשרות לבניית תהליכים ושותפות בכך, בוסים מפרגנים מאוד והרגשת 'בית' ועוד). גם לפני שמצאתי עבודה זו, בנסיונות שערכתי בעקבות הפגישות עם רעות (וה- action items הברורים והנכונים שקיבלתי ממנה) הצלחתי ונהניתי. גם שם נוצר כוון אפשרי ומספק ביותר מבחינות הסיפוק האישי ויכולת ההשתכרות שלי והבטחון בעצמי..."

 

"הגעתי לרעות חסרת כוון מבולבלת וחסרת בטחון מבחינה מקצועית ולאחר מספר פגישות וזמן שעבר אני ממוקדת, עובדת ומרוצה. השגתי את מטרותי לחלוטין. והכי חשוב עבורי; אני יודעת שאם אמצא שוב בצומת מהסוג בו הייתי בתחום המקצועי; יש לי לאן לגשת לשם טיפול בכך. אני מודה לרעות ומפנה אליה חברים שמרגישים חוסר כוון, אי סיפוק ובלבול מקצועיים..."

 

"הבנתי שאני באמת צריכה לעשות שינוי  וקבלתי הרבה הבנה וקבלה..." (ת', גבעתיים).

 

"האווירה בפגישות עם רעות נעימה ומקבלת..."

 

"הפתיע אותי לגלות דפוסים שלי מתחומים אחרים שחוזרים על עצמם עכשיו...."

 

 "הרגשתי שקיבלתי הקשבה הבנה ותמיכה במהלך המפגשים..." (ע', תל אביב).

 

הפגישות עם רעות  לא דומות לפגישות עם אנשים אחרים איתם דיברתי. דבר אחד מאד ייחד ומאד עזר וזו התחושה שניתן לשנות, שצריך להיות מאושרים ושאפשר, אווירה ותחושה של אופטימיות ושל עתיד טוב יותר דבר שאני לא מקבלת כמעט משום גורם אחר!" (ת', גבעתיים).